Būsena: Prekė išparduota. Dėl prekių gavimo susisiekite su vadybininku

Prekės kodas: 100052965

Kärcher K7 Full Control

520,29 €
Aprašymas

 

Aukšto slėgio plovimo įrenginys su slėgio indikatoriumi ant purškimo pistoleto - tinkamą slėgį parinksite bet kokiam paviršiui. Puikiai tinka pastoviam stipriai užterštų paviršių plovimui. Darbo našumas 60 m² / val.

 
PRITAIKYMO SRITYS

Kärcher K7 Full Control įrenginys tinka pastoviam stipriai užterštų paviršių valymui. Darbo našumas 60 m² / val. Full Control aukšto slėgio plovimo įrenginys leidžia parinkti tinkamą plovimo slėgį bet kokiam paviršiui. Slėgio lygis reguliuojamas ant purškimo antgalio. Ant purškimo pistoleto LED ekrane matomi rodmenys suteikia maksimalią kontrolę. Pakeisti aukšto slėgio srautą į darbo režimą su plovikliu galima nekeičiant purškimo antgalio. Purškimo pistoletas yra lengvai pasiekiamas ir norint padaryti pertrauką valant, gali būti pastatomas į įrenginį kartu su purškimo antgaliu. Reguliuojamo aukščio teleskopinė rankena leidžia patogiai naudotis įrenginiu ir kompaktiškai sandėliuoti. O su patogia Plug 'n' Clean sistema, galite greitai pakeisti ploviklius ir vizualiai patikrinti užpildymo lygį. Labai patogus žarnos pajungimas. Šio įrenginio stabilumą užtikrina žemiau esantis svorio centras. Pagrindas yra stabilesnis ir gali būti naudojamas kaip antroji rankena, suteikianti galimybę perkelti jį ant lentynos arba į automobilį.

 


 

full control pistoletas galimybė laikyti priedus plug and clean
Full Control pistoletas su purškimo antgaliais Patogi galimybė laikyti priedus ant įrenginio nedarbo metu Plug'n'Clean
Trys slėgio lygiai ir ploviklio dozavimo nustatymas užtikrina optimalų darbo režimą kiekvienam paviršiui Slėgis reguliuojamas, pasukant "Vario Power" reguliuojamą purškimo antgalį iki norimo lygio. LED ekranas ant Full Control purškimo pistoleto leidžia lengvai patikrinti pasirinktus nustatymus. Full Control purškimo pistoletas ir antgalis patogiai telpa įrenginyje nedarbo metu. Full Control purškimo pistoletas yra patogioje vietoje ir visada po ranka Atlikus darbą, Full Control purškimo pistoletas ir antgalis kompaktiškai sandėliuojami ant įrenginio. Greitas, lengvas ir patogus plovimo priemonių naudojimas su aukšto slėgio plovimo įrenginiu Su Plug 'n' Clean sistema plovimo priemonė vienu paparastu veiksmu pakeičiama greitai ir patogiai Kärcher plovimo priemonės padidina efektyvumą ir tausoja bei apsaugo valomus paviršius.

 


 

SPECIFIKACIJOS ĮRANGA
Slėgis (bar/MPa): 20 - 160 / 2 - 16
 • Aukšto slėgio purškimo pistoletas, Full Control
      purškimo pistoletas
 • Vario Power reguliuojamas purškimo antgalis
 • Rotacinis purškimo antgalis
 • Aukšto slėgio žarna, 10
 • Valymo priemonės pritaikymas per, Plug 'n'
      Clean sistema
 • Teleskopinė rankena
 • Vandeniu aušinamas variklis
 • Minkštas krepšys
 • Skirtingo galingumo srovė
 • Sodo žarnos jungtis 3/4"

Vandens debitas: 600
Maks. vandens padavimo temperatūra: 60
Įtampa: 230
Pajungta apkrova: 3
Išvalomas plotas (m²/h): 60
Svoris be priedų: 17,48
Matmenys (I x P x A): 463 x 33 x 667