Būsena: Prekyboje

Prekės kodas: 100019724

HUGONG Handy Stick 160

326,44 €
Gamintojas:
Aprašymas
HUGONG Handy STICK serijos nuolatinės srovės suvirinimo aparatas yra sukurtas naudojant pažangią IGBT keitiklio technologiją ir impulsinį diodą kaip pagrindines kontrolės ir perdavimo dalis, kurioms padeda specialiai sukurta kontrolės grandinė. Visi šie elementai užtikrina sklandų suvirimo įtampos reguliavimą ir kokybišką suvirinimo procedūrą. Šios serijos suvirinimo aparatai turi įdiegtą įtampos svyravimų kompensavimo funkciją, todėl jiems būdingas švelnus lankas, nedidelis taškymasis, suvaldoma suvirinimo siūlė. Operatoriai gali išgauti aukštos kokybės suvirinimo siūlę, virindami minkštą, nerūdijantį, grūdintą ir legiruotą plieną.

HUGONG Handy Stick 160 pasižymi savo lengvumu ir mobilus puikiai tinka suvirinimo darbams lauko sąlygomis ar esant nepastoviai darbo vietai. Šis suvirinimo aparatas puikiai tinka virinti celiulioziniais elektrodais. Handy Stick 160 pasižymi puikiomis išlydyto metalo pernešimo į suvirinimo vonią savybėmis. Įrenginys turi integruota apsaugą nuo perkaitimo, įtampos šuolių.

Handy Stick serijos suvirinimo įrenginiai pasižymi galios tiekimo tinklo kompensavimo funkcijomis, kurios didina įtampą jai mažėjant, yra ne mažesnis kaip ± 15 proc. Taipogi HUGONG Handy Stick 160 turi kontrolės sistemos anti-užsikirtimo funkcija kuri yra sustiprinta ir gali palaikyti stabilią įtampos išeigą 1 ms greičiu, reaguodama į maitinimo tinklo pokyčius, ruošinį, elektrodo laikiklį ir rankinį darbą.

MMA suvirinimas

MMA suvirinimo rodiklius gerokai pagerina puikus valdymo algoritmas: paprasčiau įžiebti lanką, stabili suvirinimo srovė, mažai taškymosi, nekimba elektrodai, geras formavimas, prisitaikymas prie suvirinimo kabelio ilgio ar skersmens.

HUGONG Handy Stick 160 užtikrina sklandžią DC (Nuolatinė srovė) suvirinimo galią, dėl to leiždia suvirinti dauguma metalų, tokiu kaip: legiruotą ir nelegiruotą plieną, nerūdijantį plieną, ketą. Handy Stick 160 sugeba virinti beveik visų tipų 1.6-3.2mm diametro elektrodus.

TIG Lift-Arc Suvirinimas su pridėtine viela

HUGONG Handy Stick 160 gali lengvai virinti ir TIG būdu naudojant Lift-Arc TIG funkciją. Jums reikės tik įsigyti papildomą TIG degiklį su integruotu dujų vožtuvu, reduktorių ir Argono dujų balioną. Puikiai tinka virinti: anglinį (konstrukcinį) plieną ir legiruotą ar nelegiruotą nerūdijantį plieną.

Pritaikymo sritys:

  • Gamyklų gamiboje ir priežiūrai
  • Darbo vietos priežiūrai ir remontui
  • Civilinei statybai
  • Bendrajai gamybai
  • Ūkinikams

Tinka virinti:

  • Plienui
  • Nerūdijančiam plienui
  • Ketui

Suvirinimo procesai

techniniai duomenys hugong handy stick 160
Įvesties galia: 220-240V 1faz. 50/60Hz
Įėjimo talpinė varža: 6.6 KVA
Įėjimo srovė: 30 A
Tuščiosios eigos įtampa: 86 V
Darbinė įtampa: 26.4 V
Suvirinimo srovė 10 min esant 30%: 160 A
Suvirinimo srovė 10 min esant 100%: 88 A
Darbo ciklas: 30%
Aušinimo būdas: Aušinamas ventiliatoriumi
Našumas: /85 %
Galios faktorius: 0.92 Cosφ
Elektrodų diametras: 1.6-3.2 mm
Laidų jungtys: DKJ 10-25
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) : 400×150×210 mm
Svoris: 7.8kg
Izoliacijos klasė: H
Gaubto apsaugos klasė: IP 21S
Procesai: MMA, TIG (Lift-Arc su papildomais priedais)
Komplektacija: Hugong Handy Stick 160 suvirinimo šaltinis, 200A elektrodų laikiklis, įžeminimo kabelis + gnybtas, instrukcija.
Gamintojas: HUGONG
Importuotojas: UAB „Serpantinas“
Garantija: 12mėn.