Būsena: Prekyboje

Prekės kodas: 0700500400+PAPR

ESAB Savage A40 Air su PAPR oro filtravimo sistema

Susikomplektuokite prekę pagal save

Nuo : 785,72 €

Gamintojas:

Kaina kaip sukonfigūruota: 0,00 €

ESAB Savage A40 Air   +222,72 €

* Privalomi laukai

Aprašymas
Naujieji esab savage a40 Air skydeliai su PAPR oro padavimo sistema yra kurti pagal geriausias ESAB Sentinel A50 skidelių technologijas, todėl integruotas pažangiausias ESAB ADF šviesos filtras su TRUE COLOR technologija padės perteikti matomą vaizdą dar naturaliau ir ryškiau. Vartotojas gali lengvai nusistatyti tamsumo, uždelsimo ar jautrumo lygius pagal tuo metu atliekamą darbą ar esamas darbo sąlygas. Lengvai pasiekiamas šlifavimo režimo mygtukas leidžia greitai perjungti šlifavimo ir suvirinimo režimus.

esab savage a40 Air skydelį sujungus su ESAB PAPR oro padavimo sistema naujieji ESAB suvirinimo skydeliai užtikrins kvėpavimo takų bekompromisę apsaugą atliekant, bet koki suvirinimo procesą. PAPR sistema suteikia vartotojui valdyti oro srautą, kad būtų užtikrintas smulkių dalelių (TH2 lygio) filtravimas.
Funkcionalumas

 • Išorinis tamsumo reguliavimas nuo DIN 9 iki DIN 13, 1 / 1 / 1 / 2 optinė klasė. Delsą ir jautrumą galima reguliuoti iš vidaus.
 • Keturi lanko jutikliai užtikrina greitesnę automatinio pritemdymo reakciją.
 • Platesnė dengiama sritis ir didesnis apžvalgos plotas – 100 x 50 mm (3,93 x 1,96 col.) suteikia platesnį matymo lauką ir padeda geriau matyti aplinką.
 • Jautrumo valdymas yra pritaikoma funkcija, naudinga atliekant TIG suvirinimą silpna srove, kad būtų užtikrinta geresnė reakciją į mažiau ryškią lanko šviesą.
 • Delsos valdymas leidžia suvirintojui nustatyti, kiek laiko filtras išlieka tamsus išjungus suvirinimo lanką. Trumpa delsa padeda greičiau atlikti darbą naudojant sukabinamąjį suvirinimą, o ilgesnė delsa naudinga suvirinant stipria srove.
 • Iš išorės aktyvinamas šlifavimo mygtukas. 4 tamsumo lygio šlifavimo režimas.
 • Neiškraipytos spalvos, todėl vaizdas ryškesnis ir lengviau atskirti spalvas.
 • Naudotojo reguliuojamas oro srautas – 170 / 220 l/min.
 • Ličio jonų akumuliatorių paketas (iki 8 val. naudojant 220 l/min. srautą).
 • P3 filtras ir priešfiltris.Tarptautinio standarto išmanusis įkroviklis (keičiami kištukai).
 • Garsiniai ir vaizdiniai įspėjimo apie užsikimšusį filtrą bei mažą akumuliatoriaus įkrovą signalai.
Suvirinimo procesas

 • Pjovimas deguonimi
 • Pjovimas plazma
 • Šlifavimas
 • Suvirinimas, GMAW (MIG / MAG)
 • Suvirinimas, GTAW (TIG)
 • Suvirinimas, PAW – virinimas plazmos lanku
 • Suvirinimas, SMAW / MMA (strypiniai elektrodai)


Veiklos sritys

 • Žemės ūkio įranga
 • Autopramonė
 • Bendro pobūdžio gamybos įmonės
 • Sunkioji pramonė
 • Pramonė ir bendrojo pobūdžio gamyba
Nepaprastas oro pralaidumas

Pažangioje oro sistemoje oro srautas valdomas skaitmeniniu būdu. ESAB PAPR oro filtravimo sistema leidžia nusistatyti oro srautą nuo 170 litrų iki 230 litrų per minutę.

Didelės talpos įkraunama ličio jonų baterija veikia, net iki 8 valandų prie maksimalaus 230l/min. srauto ir užtikrina tylų 70 db darbą.
Ypatingos optinės galimybės

Naujieji Savage A40 Air skydeliai yra su 10 x 5 cm filtru ir taip suteikia vartotojui didesnį ir platesni matymo lauką bei pageriną erdvės suvokimą. Jo 1/1/1/2 optinės klasės šviesos filtras yra ypač ryškius ir turi Sentinel A50 TRUE-COLO filtro spalvų technologija, kuri perteikia dar ryškesnį ir natūralesnį „virinimo vonelės“ vaizdą suvirinimo proceso metu.
Nepaprastas patogumas

Savage A40 Air lengvas suvirinimo šalmas yea su dviejų taškų reguliuojamu šalmo lankeliu, kuris užtikrina nepaprasta komfortą darbo metu.
Patogus skydelio valdymas

Kaip ir Santinel suvirinimo skydeliuose taip ir Savage A40 turi integruotą šlifavimo funkcijos rankenėlę, kuri sumontuota skydelio išorėje naudotojo patogumui. Taipogi ši rankenėlė reguliuoją tamsumo lygi (DIN 9-13), kuri lengva prisitaikyti pagal atliekama Jūsų darbą, net ir dėvint suvirintojo pirštines.
Neįtikėtina technologija

Su Savage A40 Air viduje esančios svirtelės leidžia tolygiai reguliuoti skydelio filtro reakcijos jautrumą ir uždelsimo lygį, o keturi šviesos sensoriai suteikia greitesne užtamsėjimo reakcija ypač dirbant ne standartinėse padėtyse.
ESAB PAPR oro filtravimo sistema

ESAB PAPR („Powered Air Purifying Respirator“ – elektrinis oro valymo respiratorius) sistema, naudojama kartu su ESAB suvirintojo skydeliais, užtikrina aukšto lygio apsaugą nuo suvirinimo dūmų ir dulkių, išsiskiriančių virinant, drožiant ir šlifuojant. Dėka įrenginyje naudojamos modernios valdymo technologijos suvirintojas gali reguliuoti oro srautą nuo 170 l/min. iki 220 l/min. pagal aplinkos sąlygas ir darbo pobūdį. Pasirinktą oro srautą rodo šviesos diodų indikatorius įrenginio viršuje. PAPR įrenginyje yra garsiniai ir vaizdiniai įspėjimo apie užsikimšusį filtrą bei mažą akumuliatoriaus įkrovą signalai, suteikiantys suvirintojui papildomą apsaugą. Patvari PAPR įrenginio fizinė konstrukcija suteikia jam išskirtinio atsparumo, jis tinkamas naudoti visiems didelio intensyvumo suvirinimo darbams.
techniniai duomenys esab savage a40 air skydelis
Kasetės matmenys: 110 x 90 x 7,8 mm (4,33 x 3,54 x 0,3 col.)
Matymo laukas 100 x 50 mm (3,93 x 1,96 col.)
Tamsumo lygis 9–13 automatinis
Energijos tiekimas Saulės baterija bei keičiamas maitinimo elementas (1*CR2450, ličio). Įspėjimas apie senkantį maitinimo elementą.
Jutikliai 4
Perjungimo laikas, nuo šviesaus į tamsų 0,1–0,9 sek.
Perjungimo laikas esant 23 °C 0,07 msek.
Klasifikacija 1/1/1/2
Standartas CE EN379 ir EN175, ANSI , CSA, AS/NZS
Svoris 700 g (1 svar.)
Komplektacija: ESAB Savage A40 Air suvirinimo skydelis, 2x išoriniai stikliukai, 1x vidinis stikliukas
Garantija: Automatiniam šviesos filtrui – 24 mėnesiai
Gamintojas: ESAB, Švedija
esab papr oro filtravimo sistema
Oro srautas: 170–220 l/min. (6–7,8 kubinės pėdos/min.)
Akumuliatoriaus veikimo trukmė: Iki 8 val. naudojant 220 l/min. (7,8 kubinės pėdos/min.) srautą
Filtras: P3 filtras ir parengtinis filtras
Žarnos ilgis: 850mm arba 1000 mm (priklauso nuo pasirinkimo)
Sertifikatai: CE EN12941
Matmenys, I x P x A: 185 x 100 x 160 mm (7,3 x 4 x 6,3 col.)
Svoris: 1 kg (2,2 svar.)
Komplektacija: ESAB PAPR variklio blokas, akumuliatorius, išmanusis įkroviklis, P3 filtras, priešfiltris, juosmens diržas, žarna ir žarnos apvalkalas iš „Proban“.
Gamintojas: ESAB
Garantija: - mėn.